Wyszukiwarka Mobilna

Menu

V kadencja (2014-2018)

Stałe Komisje Rady Powiatu:
 
I . Komisja Rewizyjna

  1. Zgiep-Porzucek Magdalena – Przewodnicząca
  2. Madej Marian – Wiceprzewodniczący
  3. Mrotek Agnieszka – Sekretarz
  4. Schulz Iwona - Członek
  5. Stokłosa Henryk – Członek 
        

II. Komisji Budżetu i Infrastruktury:

  1. Pabich Krzysztof – Przewodniczący
  2. Judycki Robert – Wiceprzewodniczący
  3. Borowicz Marcin
  4. Bosak-Kawa Zdzisława
  5. Bugajski Tomasz
  6. Gurda Ewa
  7. Madej Marian
  8. Martenka Marian
  9. Piechocki Stefan
  10. Pochylski Przemysław
  11. Przeworek Zbigniew
  12. Sobieszczyk Roman
  13. Wasiak Kazimierz
  14. Wądołowski Grzegorz
  15. Wiesiołek Jerzy

III . Komisji Edukacji, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa:

  1. Schulz Iwona – Przewodnicząca
  2. Bosak-Kawa Zdzisława – Wiceprzewodnicząca
  3. Augustyn Maria
  4. Borowicz Marcin
  5. Gurda Ewa
  6. Judycki Robert
  7. Magnucka Agnieszka
  8. Martenka Marian
  9. Pabich Krzysztof
  10. Piechocki Stefan
  11. Pochylski Przemysław  
  12. Sulima Kazimierz
  13. Wądołowski Grzegorz
  14. Wełniak Stanisław

IV . Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

  1. Mrotek Agnieszka – Przewodnicząca
  2. Pierko Mirosław – Wiceprzewodniczący
  3. Augustyn Maria
  4. Kubiak Janusz
  5. Przeworek Zbigniew
  6. Sobieszczyk Roman
  7. Wełniak Stanisław
  8. Wiesiołek Jerzy
  9. Zgiep-Porzucek Magdalena
       

Komisje doraźne:
 
V. Komisja Statutowo-Regulaminowa:

  1. Magnucka Agnieszka – Przewodnicząca
  2. Augustyn Maria – Członek
  3. Kubiak Janusz – Członek
  4. Pierko Mirosław – Członek
  5. Stokłosa Henryk – Członek
  6. Wasiak Kazimierz – Członek            

 

IV kadencja (2010-2014)

Stałe Komisje Rady Powiatu:

Komisja Rewizyjna
Kułaga Zenon - Przewodniczący
Madej Marian - Wiceprzewodnicząc
Polakowski Janusz - Sekretarz
Barczak Andrzej, 
Przeworek Zbigniew

Komisja Budżetu
Przeworek Zbigniew - Przewodniczący
Piechocki Stefan - Wiceprzewodniczący
Bugajski Tomasz
Ciechanowski Jacek
Królikowski Arkadiusz
Pabich Krzysztof
Partyka Leszek
Pikulik Jan Marek
Polakowski  Janusz
Wiesiołek  Jerzy


Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
Augustyn Maria - Przewodnicząca
Partyka Leszek - Wiceprzewodniczący
Jasiński Jerzy
Mantaj Mirosław
Nowak Adam
Pabich Krzysztof 
Sprenger Ryszard
Taraciński Zbysław

Komisja Rolnictwa,  Rozwoju Obszarów Wiejskich i Ochrony Środowiska
Saturska Izabela - Przewodnicząca
Piechocki Stefan - Wiceprzewodniczący
Ciechanowski Jacek
Jasiński Jerzy
Wiesiołek Jerzy

Komisja Polityki Społecznej Zdrowia i Bezpieczeństwa
Sulima Kazimierz - Przewodniczący
Matysko  Tadeusz - Wiceprzewodniczący
Augustyn Maria
Bugajski Tomasz
Kułaga Zenon
Martenka Marian
Michalak Ireneusz
Nowak Adam
Sprenger Ryszard

Komisja Infrastruktury, Promocji i Rozwoju
Barczak Andrzej - Przewodniczący
Taraciński Zbysław - Wiceprzewodniczący
Madej Marian
Martenka Marian
Matysko Tadeusz
Pikulik Jan Marek
Rzemykowski Tomasz
Saturska Izabela
Sulima Kazimierz


Komisje doraźne

Komisja Statutowo – Regulaminowa
Jasiński Jerzy - Przewodniczący
Ciechanowski Jacek - Wiceprzewodniczący
Mantaj Mirosław 
Partyka Leszek 
Wiesiołek Jerzy

 

  • data utworzenia strony: 02-07-2007 | 09:17
  • data ostatniej modyfikacji: 27-11-2018 | 07:38