Wyszukiwarka Mobilna

Menu

Porzadek XX nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Pile

Data publikacji informacji: 21 maj 2020

Porządek XX nadzwyczajnej sesji

Rady Powiatu w Pile

w dniu 17 kwietnia 2020 r.

Sesja odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2020 r. o godz. 8:00, w zdalnym trybie obradowania – korespondencyjnie (transmisja sesji z Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile przy ul. Okrzei 9, w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Pilskiego w zakładce: SESJE RADY POWIATU/Transmisja sesji Rady Powiatu).

 

1.    Sprawy regulaminowe.

 

 1. Podjęcie uchwały w sprawie wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego w Technikum nr 3 w Pile wchodzącym w skład Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile

projekt uchwały

 

 1. Podjęcie uchwały w sprawie wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego w Technikum nr 5 w Pile wchodzącym w skład Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile.

projekt uchwały

 

 1. Podjęcie uchwały w sprawie wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego w Technikum nr 2 w Pile wchodzącym w skład Zespołu Szkół przy Teatralnej w Pile.

projekt uchwały

 

 1. Podjęcie uchwały w sprawie wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie dwóch oddziałów przygotowania wojskowego w Technikum nr 1 w Pile wchodzącym w skład Zespołu Szkół Technicznych w Pile.

projekt uchwały

 

 1. Podjęcie uchwały w sprawie wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego w Technikum w Wyrzysku wchodzącym w skład w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

projekt uchwały

 

 1. Podjęcie uchwały w sprawie wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile

projekt uchwały

 

 1. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2020 r.

projekt uchwały

 załącznik do projektu uchwały

 

 

 1. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Pilskiego na lata 2020-2040.

projekt uchwały

załącznik nr 1 do projektu uchwały

załącznik nr 2 do projektu uchwały

objaśnienia do projektu uchwały

 

 1. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej na rok 2020.

projekt uchwały

załącznik nr 1 do projektu uchwały

załącznik nr 2 do projektu uchwały

załącznik nr 3 do projektu uchwały

załącznik nr 4 do projektu uchwały

załącznik nr 5 do projektu uchwały

załącznik nr 6 do projektu uchwały

 

11. Zakończenie obrad.  

 • data utworzenia strony: 12-12-2019 | 11:50
 • data ostatniej modyfikacji: 12-12-2019 | 11:50