Wyszukiwarka Mobilna

Menu

XLIV sesja Rady Powiatu w Pile w dniu 24 lutego 2022

XLIV sesja Rady Powiatu w Pile w dniu 24 lutego 2022 r.

XLIV sesja Rady Powiatu w Pile w dniu 24 lutego 2022 r.

 

1.Sprawozdanie z działalności rehabilitacyjnej i wykorzystania środków finansowych za 2021 r. przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Pile przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pile.

Wyniki głosowania

2.Sprawozdanie z działalności rehabilitacyjnej i wykorzystania środków finansowych za 2021 r. przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Morzewie przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pile.

            Wyniki głosowania

3.Sprawozdanie z działalności rehabilitacyjnej i wykorzystania środków finansowych za 2021 r. przez Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii pw. św. Mikołaja w Ujściu.

             Wyniki głosowania
 

4.Sprawozdanie z działalności rehabilitacyjnej i wykorzystania środków finansowych za 2021 r. przez Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas w Leżenicy przy Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej.


            Wyniki głosowania

5.Sprawozdanie z działalności rehabilitacyjnej i wykorzystania środków finansowych za 2021 r. przez Warsztat Terapii Zajęciowej „Caritas” przy Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Pile.

           Wyniki głosowania

6.Sprawozdanie z działalności rehabilitacyjnej i wykorzystania środków finansowych za 2021 r. przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Liszkowie przy Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łobżenicy.

          Wyniki głosowania

7.Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Pilski oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów.

Wyniki głosowania

8.Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Pilskiego na lata
2022-2040.

           Wyniki głosowania

9.Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwały budżetowej na rok 2022.

          Wyniki głosowania

 

Metryka
  • data utworzenia strony: 03-01-2023 | 12:39
  • data ostatniej modyfikacji: 24-02-2022 | 14:39